PERHE- JA OPPILASLÄHTÖISTÄ MUSIIKINOPETUSTA - Töölön musiikkiopisto, Helsinki yhteystiedot

Töölön musiikkiopisto
Töölönkatu 50
00250, Helsinki

toolonmk@gmail.com

Opisto sijaitsee Töölönkadun ja Eino Leinon kadun kulmassa.

 

Rehtori Harri Hölttä

rummut, musiikkitieto, musiikkiteknologia

040 504 7250

harrihoo@iki.fi

Minulle voi soittaa muulloin paitsi

ma-ti n. klo 14-21 jolloin puhelimeni on suljettuna opetustyön vuoksi.

 

Talouspäällikkö Jaakko Salmela

040 761 5566

jaakko.salmela@kolumbus.fi

 

VARHAISKASVATUSOPETTAJAT:

Trygg Saana, muskarit ja soitinvalmennus ke–to, vastaava opettaja, muskareihin ilmoittautuminen

0400 384 102 parhaiten tavoittaa tekstiviestillä tai sähköpostitse

muskari.toolonmusiikkikoulu@gmail.com

 

Kantanen Heidi ma-muskarit, piano 040 7368 223 heidimaka (at) gmail.com

 

 

MUUT OPETTAJAT:

Holma Helena, piano

050 586 6101

helena.holma@gmail.com

 

Jauhiainen Arttu, huilu

044-9966 919

 

Joki Henri, kitara, kitaravalmennus, ukulele

040 5093313

henri.joki@gmail.com

 

Järvelä Aili, viulu, orkesteri

040 839 8947

 

Karjalainen Anniina, trumpetti

040 757 1697

 

Kemppainen Saija, laulu, piano 

050 403 3872

saijakemppainen@hotmail.com

 

Korhonen Niklas, piano 

040-515 3759

niklas.korhonen@gmail.com

 

Korteala Pia, piano, rytmiikka, musiikin perusteet

040 576 9627

piako@iki.fi

 

Lampela Maija, sello

050 514 5281

maija.lampela@gmail.com

 

Mikkola Teemu, rummut, bändit

050 583 5566

teemu.mikkola@elisanet.fi

 

Pajunen Tero, kitara

050 440 6666

tero.pajunen@uniarts.fi

 

Raitio Sanni, piano

050 303 6712

sanni.raitio@gmail.com

 

Ranta-Muotio Antti, sähköbasso

040 528 6221

anttirantamuotio@gmail.com

 

Seppänen Pekka, saksofoni, huilu, klarinetti, puhallinvalmennus

050 338 9874

seppanen.pekka@gmail.com

 

Sihvonen Julius, piano

040-749 1575

kallejuliussihvonen@gmail.com

 

Tamminen Jukka, kitarat, bändit

040 585 5359

juktam@gmail.com

 

Tuura Rista, viulu

rista.tuura@gmail.com

 

Untamala  Leena, piano

0440-359535

leena.untamala@gmail.com

 

Yhteydenottolomake